Продукція та її застосування

Акція 1+1 у подарунок клітковина льна

Купуйте масло обліпихи та інше на Ваш вибір, та отримуйте подарунок – 1 упаковку клітковини льна!

Найбільш розповсюджені недуги взимку - це ЗАСТУДА, ГРЗ та АНГІНА

🔶 Обліпихову олію 🏺 застосовують при лікуванні та профілактики простудних захворювань! Для зміцнення імунітету вкрай потрібні вітаміни у великій кількості.

Читати далі

Технологія виробництва олії холодного віджиму

Олія холодного віджиму - це олія, що отримується за допомогою подрібнення і пресування при низьких температурах. 
Для отримання такої олії можна використовувати багато різновидів фруктів, насіння і овочів, проте далеко не всі олії, використовувані для приготування їжі, отримують саме за допомогою цього процесу.

Читати далі

Користь лляної олії

Серед продуктів рослинного походження в олії з насіння льону міститься найбільша кількість незамінних жирних кислот омега - 3. Ці кислоти надходять тільки з їжею і не синтезуються організмом.

Читати далі

Користь і застосування олій холодного віджиму

Натуральні рослинні олії холодного віджиму роблять наш раціон різноманітніше і смачніше. 
Вони постачають речовини, які не синтезуються клітинами організму. Головна користь рослинного масла - здатність знижувати рівень холестерину, попереджати онкологію і атеросклероз, покращувати пам'ять, стимулювати обмінні процеси.

Читати далі

Користь олії холодного віджиму для організму

Масла растительного происхождения – уникальный продукт во всех отношениях. Это природный лидер по содержанию микроэлементов, различных аминокислот и витаминов. Однако настоящую пользу принесут масла холодного отжима, которые сохранили после обработки ценные вещества.

Читати далі

Застосування масел холодного віджиму в кулінарії

Правильно підібране рослинне масло здатне надати страві неповторного смаку і особливий аромат. Кілька крапель якісного продукту істотно поліпшить смак, і викличе апетит. Саме масла холодного віджиму використовуються для різноманітності раціону на високому рівні.

Читати далі

Застосування олії холодного віджиму в косметичних цілях

Рослинні олії прекрасно зарекомендували себе в якості засобів по догляду за шкірою обличчя, тіла, волоссям. Ще кілька століть тому жінки активно використовували їх в якості косметичних засобів. Сьогодні відомо багато різновидів, але особливою популярністю користуються олії холодного віджиму.

Читати далі