Про нас

Головна / Про нас
Про нас
IMG

Наша компанія

IMG

Олії ТМ Terra Biona виробляються на підприємстві, згідно з міжнародним сертифікатом Органік Стандарт. Про це свідчить найвищий рівень виробничих технологій з використанням сировини вищої якості, вирощеної як в екологічно чистих місцях України, так і всього світу. Більше восьми років ми експортуємо олії в країни Європи, США, Канади, Австралії та Нової Зеландії. Наші клієнти – косметичні бренди зі світовими іменами, які використовують наші олії, як органічні компоненти для своєї продукції, а також мережі харчування та звичайні родини, які турбуються про своє здоров'я та якість вживаних продуктів. Ми цінуємо довіру наших міжнародних партнерів, але, нарешті, настав час познайомити і наших  співвітчизників з оліями найвищої якості. І робимо ми це завдяки нашій новій торговій марці –Terra Biona!

Terra Biona

Виробництво Олії
IMG

Технологія віробництва

Відомо, що олії, отримані методом холодного віджиму, зберігають максимальну кількість корисних властивостей плодів та насіння. Особливою гордістю нашого виробництва є розробки наших технологів, які дозволяють отримувати олії максимально холодними. Завдяки цій технології нам вдається зберігати максимальну кількість всіх корисних властивостей, що робить нашу олію унікальною за своєю якістю серед всіх представників преміального сегменту в світі.

Особливо важливою для нас є наша політика етики по відношенню до наших клієнтів і самих собі. Ми ніколи не розбавляємо наші олії для здешевлення виробництва. Ми гарантуємо, що в кожної пляшці олії Terra Biona ви отримаєте 100% натуральний і 100% якісний продукт. Сировину для нашої олії ми підбираємо з особливою ретельністю! Ми маємо довгострокові контракти на поставки сировини виключно з перевіреними сертифікованими постачальниками, які, в свою чергу, вирощують його на екологічно чистих полях України або пагорбах карпатських гір. Це дозволяє нам мати впевненість в якості нашої олії цілий рік, незалежно від сезонності.

Преміальна якість
IMG

Олії холодного віджиму

Олії холодного віджиму
100% Натуральний продукт
 100% Натуральний продукт

Сировину вирощують на екологічно чистих ланах України і пагорбах Карпатських гір.

 Ваше здоров'я
Ваше здоров'я

Натуральний продукт світового рівня, який подарує здоров'я Вам і Вашій родині!

Корисні властивості
Корисні властивості

Олії холодного віджиму зберігають максимальну кількість корисних властивостей плодів та насіння.

 Сертифікована технологія
Сертифікована технологія

Виробництво має міжнародний сертифікат Органік Стандарт.

Найвища якість
 Найвища якість

Ми ніколи не розбавляємо наші олії для здешевлення виробництва.

 Перевірені постачальники
Перевірені постачальники

Сировину для нашої олії ми підбираємо з особливою ретельністю!

Вибираючи для себе олії торгової марки Terra Biona, ви можете бути впевнені, що купуєте абсолютно якісний натуральний продукт світового рівня, який подарує здоров'я вам і вашій родині!